HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Masaj

Derin Doku/Spor Masajı - 50 dk

Derin masaj tekniklerinin uygulandığı bu bakım, hızlı ve yavaş manipülasyonlar ile gerilmiş kaslarınızı yumuşatırken, kan dolaşımınızı düzenler. Vücutta hissedilir bir rahatlama sağlar.

 

İsveç Masajı - 50 dk

Tüm vücuda İsveç masaj teknikleri uygulanarak, kan dolaşımınız harekete geçirilir doku ve hücreler canlandırılır, kas gerginliği ve stres azaltılır. Kişinin kendisini zinde ve dinlenmiş hissetmesi için tasarlanmıştır.

 

Sıkılaştırıcı Masaj - 50 dk

Bu bakım, rahatlamayla inceltici sonuçları birleştirir. Bacaklara uygulanan lenfatik masajla başlayan bakım, vurma ve yuvarlama hareketleri ile devam eder. Sıkılaştırıcı masaj, kan ve lenf dolaşımını harekete geçirip, dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlayarak sıkılaşmanızı sağlar. Ayrıca düzenli alınan bu bakımda sonra selülit etkileri minimuma indirilir.

 

Refleksoloji/ Ayak Masajı - 45 dk

Refleks noktaları, doğrudan vücudun belirli alanlarına ve organlarına karşılık gelir. Bu noktaların manuel uyarılması, vücudu dengeler ve doğal iyileşme yeteneğine yardımcı olur.

  

Thai Masajı - 50/80 dk

Rahatlama, gevşeme için yoga ve akupunktur tekniklerinden esinlenilmiş bir bakımdır. Germe, çekme ve esnetme hareketleriyle vücut rahatlatılır.

Partnerlerimiz

BarçınFolkartİnteraktif Medya Ajansi

Kısaca Biz

Carrera efsanesi, 1950 yılında Pan-American Otobanı'nın Mexican bölümünde yapılan yarış kutlamasından sonra ‘’Carrera Panemerica’’ ismini alarak doğmuş, 1954 yılında da Hans Herrman’ın elde ettiği üçüncülükle bu başarı pistlere taşınmıştır. Yıllar içinde, araba ve moda başta olmak üzere birçok alanda yer alan "Carrera" markası, herkes için bir tutku haline gelmiştir.

Buralardayız

Bekliyoruz

Pazartesi
06:00 - 23:00
Salı
06:00 - 23:00
Çarşamba
06:00 - 23:00
Perşembe
06:00 - 23:00
Cuma
06:00 - 23:00
Cumartesi
08:00 - 22:00
Pazar
08:00 - 22:00

Instagram