HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Bakım

Thémaé Yüz Bakımı

Yenileyici beyaz çay, uyarıcı siyah çay, rahatlatıcı kırmızı çay ve antioksidan yeşil çay ile harmanlanarak elde edilen değerli “4 Çay Özü” ile çayın tüm faydalarının iksirlenmiş olduğu formül yüze uygulanır. Cilt tüm ölü hücrelerden arındırılarak doğal ışıltısına kavuşur...

 

Nemlendirici ve Parlatıcı Yüz Bakımı-50 dk

Cildiniz gün içinde UV ışınlarından, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, yanlış beslenme ile sağlığını ve canlılığını kaybeder. Hydratation Strategy, mat ve cansız ciltler için mükemmel bir seçimdir. Ridoki masaj aletlerinin kullanıldığı seride masaj, boynun esnetilmesi ile başlar. Cilt temizlenir ve maske öncesi scrub yapılarak, shiatsu masaj tekniği ile derin rahatlama yaşatılır.

 

 

Gençleştirici Yüz Seromonisi - 80 dk

Daha belirgin ve kalıcı sonuçlar için bu yüz bakımının düzenli olarak uygulanması önerilir. Bakımın amacı mimiklere bağlı oluşan küçük çizgileri ve yaşlanmanın verdiği izleri kolajen maskesi ile en aza indirmektir. Her aşamada kaldırma ve sıkılaştırma teknikleri uygulanır. Her aşamada (scrub, bio-protein içeren soya serumu) Japon masaj teknikleri ve geleneksel aletleri ile (Ridoki, Nouat-naa) cildin sıkılaşması sağlanır. Bu seremoniden sonra cilt, daha taze ve yenilenmiş bir görüntüye ulaşır.

 

Sıkılaştırıcı Anti-Aging Ritüeli - 80 dk

Kırışıklıklarla mücadele için kaldırma ve sıkılaştırma etkisi olan bu bakım tercih edilebilir. Kalıcı ve daha belirgin sonuçlar için bakımın düzenli uygulanması önerilir. Ritüelde sürekli uygulanan vurgulu masaj hareketleri gözle görünür şekilde gençleşmiş bir cilt sağlar. Bakımın her aşamasında (ölü hücreden arınma, bio-protein soyalı serum), cildin sıkılaşmasını sağlayan sofistike masaj hareketleri Ridoki ve Nouat Naa gibi geleneksel aletlerle uygulanır. Bu ritüelden sonra cilt, canlanmış ve tazelenmiş bir görüntüye ulaşır.

 

Işıltılı Yeşil Çay Yüz Bakımı - 30 dk

Cildi tamamen tazeleyen hızlı bir yüz bakımıdır. Bu bakım sırasıyla temizlik (makyaj temizleme, nazik buhar, eksfoliyasyon), stres giderici yüz maskesi (dağıtıcı yeşil çay kompresleri) ve masaj gibi bir seri yumuşak uygulamadan oluşur. Daha parlak ve aydınlık bir cilde sahip olacaksınız...

Partnerlerimiz

BarçınFolkartİnteraktif Medya Ajansi

Kısaca Biz

Carrera efsanesi, 1950 yılında Pan-American Otobanı'nın Mexican bölümünde yapılan yarış kutlamasından sonra ‘’Carrera Panemerica’’ ismini alarak doğmuş, 1954 yılında da Hans Herrman’ın elde ettiği üçüncülükle bu başarı pistlere taşınmıştır. Yıllar içinde, araba ve moda başta olmak üzere birçok alanda yer alan "Carrera" markası, herkes için bir tutku haline gelmiştir.

Buralardayız

Bekliyoruz

Pazartesi
06:00 - 23:00
Salı
06:00 - 23:00
Çarşamba
06:00 - 23:00
Perşembe
06:00 - 23:00
Cuma
06:00 - 23:00
Cumartesi
08:00 - 22:00
Pazar
08:00 - 22:00

Instagram