HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Carrera Blog

Spora Yeni Başlayanlar İçin Beslenme Rehberi

Spora yeni başladınız; yağlarınızdan kurtulmak, kaslanmak ve vücudunuzu fit bir şekle sokmak istiyorsunuz... Bu işe nereden mi başlamalı?

Fonksiyonel Egzersizler Ve Fitness

Fonksiyonel egzersiz kavramı bu gün sağlık ve fitness endüstrilerinde en sık kullanılan moda terimlerden birisidir. İyi niyetlerle oluşturulan bu çalışma tarzı, ne yazık ki zamanla dinleyicilerin %90’ından fazlasının ne anlama geldiğini bilmediği bir terim haline geldi. Eğer bu kavramı 5 ayrı fitness uzmanına sorarsanız, beş farklı yanıt alabilirsiniz. “Doğal çalışmak”. “Hareket odaklı çalışmak”. “Core stabilitesi için çalışmak”. “Gerçek dünyaya hazır olacak şekilde çalışmak”. “Tüm bedeni çalışmak”. Ve benzerleri.

Fonksiyonel Antrenman Nedir ve Ne İşe Yarar?

Fonksiyonel Antrenman Nedir ve Ne İşe Yarar?

Çok Bilen Gözünden Fitness!

Başlığımız aslında başlıkta ki gibi çok bilenden değilde çok biliyormuş gibi yapanlar olsa daha güzel olurdu ama bu daha manidar sanırım. Gerek internette, gerek gittiğimiz spor salonlarında, sokaklarda, orada burada ne zaman spor, diyet vb. konular açılsa herkesin kendince fikirleri, bilgileri ve önerileri var.

Vücut Geliştirme ve Fitness'ta Oluşabilecek Önemli Sakatlıklar

Hangi dalda olursa olsun kuşkusuz tüm sporcuların korkulu rüyasıdır sakatlıklar.

outside

Fitness'a Yeni Başlayanların Yaptığı Büyük Hatalar

Fitness'a Yeni Başlayanların Yaptığı Büyük Hatalar

outside

Antrenman Öncesi Ve Antrenman Sonrası Beslenme

Merhabalar geçen hafta da belirttiğim gibi bu hafta antrenman öncesi ve antrenman sonrası beslenmenin önemini ve nasıl beslenmemiz gerekitiğini aktarmaya çalışacağım.

outside

Protein Tozu Nedir?

En popüler supplement olmayı hak etmiyor diyemeyiz. Protein tozunun faydası protein eksik kaldığı zaman almanız gerekebilir. sütten oluşur sağlıksız bir ürün diyemeyiz.

outside

Kardiyo Ne Zaman Yapılmalı ?

Kardiyo çalışmalarının ne zaman yapılması gerektiği hakkında neredeyse herkesin farklı bir düşüncesi vardır. Klasik spor salonu programlarında 20-30 dakikalık kardiyolar “ısınma” adı altında programlara yazılırken,

family

Fitness İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Spor salonuna fitness yapmak için gidiyorsunuz, nasıl bir yol izlerseniz daha başarılı olursunuz .

Protein içecekleri ve protein barlarını biliyorsunuz. Vücudunuz yapay olan bu

Partnerlerimiz

BarçınFolkartİnteraktif Medya Ajansi

Kısaca Biz

Carrera efsanesi, 1950 yılında Pan-American Otobanı'nın Mexican bölümünde yapılan yarış kutlamasından sonra ‘’Carrera Panemerica’’ ismini alarak doğmuş, 1954 yılında da Hans Herrman’ın elde ettiği üçüncülükle bu başarı pistlere taşınmıştır. Yıllar içinde, araba ve moda başta olmak üzere birçok alanda yer alan "Carrera" markası, herkes için bir tutku haline gelmiştir.

Buralardayız

Bekliyoruz

Pazartesi
06:00 - 23:00
Salı
06:00 - 23:00
Çarşamba
06:00 - 23:00
Perşembe
06:00 - 23:00
Cuma
06:00 - 23:00
Cumartesi
08:00 - 22:00
Pazar
08:00 - 22:00

Instagram